KURUMSALDEMİRLER ailesi üç kuşaktır süregelen ticari hayatına 1930'lu yıllarda Hasan DEMİRLER ve çocukları Ali ÇELİKBİLEK, İbrahim DEMİRLER, Hakkı DEMİRLER ' in kelepçe ve konsol imalatıyla başlamıştır.

Hakkı DEMİRLER 1972 yılında kurduğu TAYFUN İMALAT ile kurumsal yapılanmayı başlatmıştır.

İnşaat sektöründe tesisat malzemesi üretimi ve pazarlaması yaparak kazandıkları güven ve deneyimle,1994 yılında Ertan DEMİRLER tarafından kurulan ERDEM İMALAT ile ticari faaliyetleri devam etmiştir.

1998 yılında kurulan ERDEM YAPI MLZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. İnşaat sektöründe çeşitli bayilikler alarak mağazacılık sektörüne girmiştir. (Kütahya Seramik, Dyo, Marshall, ECA, vb)

2000 yılında perakende satış bırakılıp ERDEM YAPI TASARIM kurulmuştur. Tadilat ve Dekorasyon sektöründe hizmet vermeye devam edilmektedir.

2003 yılında şahıs firması olarak başlayan, 2004 senesinde limited şirket olarak yoluna devam eden ARTI 1 BİLGİSAYAR ile Bilişim Teknolojileri sektörüne adım atılmıştır.

İlerleyen yıllarda AVVANTAJBURADA.COM ile E-TİCARET satış hizmeti sunulmuştur.

2011 yılında AJANS 7 TEPE ile Reklam Tanıtım, Danışmanlık ve Organizasyon işlerinde de hizmet vermeye başlamıştır.

İnşaat sektöründe başladığı faaliyetlerine kısa sürede bilgisayar ve teknolojileri, e-ticaret, danışmanlık ve reklamcılık alanlarını da ekleyerek 2012 yılında Şirketler Grubu haline gelmiştir.

2016 yılında NK E-TİCARET firması kurulmuş olup, Hediyelik eşya ve El sanatları sektöründe TURKNISH.COM ismi ile faaliyet göstermeye başlamışıtır.

Bu firmalar DEMİRLER GRUP'un çok farklı sektörlerde kendini kanıtlamasını ve başarılara imza atmasını sağlamıştır.İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan DEMİRLER GRUP sorumluluk taşıyan hizmet anlayışı,uzun soluklu işbirliği,koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, kendini sürekli geliştiren, girişimci ruhuyla yoluna devam etmektedir.